2015 burçlar

2015 burçlar ne diyor?

Astroloji denince akla hemen 12 burç geliyor! ‘Ben burçlara inanmıyorum’ diyen biri bile hayatında en az bir kere burcunu okumuştur! 2015 burçlar için nasıl olacak?

2014 yılı kimi zaman güldürdü, kimi zaman ağlattı. Bazı burçlar için hayatlarının dönüm noktalarını 2014’te yaşadı. Kimisine kayıplar yaşatırken, kimisine de kazançlar sağladı. Peki ya, 2015? 2015, burçlar açısından nasıl bir yıl olacak? 2015 burçlara neler getirecek? Hangi burç, 2015’in en şanslısı? 2015’te başarı hangi burcu olacak?

Hadi hep birlikte burç burç 2015 yılına bir göz atalım…

2015burclar1_0401

 

 

KOÇ

Bu sene birçok konuda deneyim kazanacaksınız. Belki de sizleri bir parça zorlayacak hatta dersler alacağınız bir yıl olacak. Bu sene bilgi ve öğrenme açlığınız başlıyor. Sık sık seyahatler söz konusu olabilir. Geçtiğimiz ekim ayında neyin başlangıcınızı yaptıysanız onunla ilgili gelişmeler yaşayacak hatta sonuçlarını görebileceksiniz. Bu yıl daha sağlıklı yaşamak adına profesyonel destekler alabilir, yemek düzeninizi değiştirebilir, hayatınıza egzersiz ve spor katabilirsiniz. Ağustos ayında bir hayvan sahiplenebilirsiniz.

 

 

2015burclar2_0401

 

 

BOĞA

Bu sene dostlarınızdan, arkadaşlarınızdan kalıcı ve güzel destekler alabileceksiniz. Sosyal çevreniz değişmeye, gelişmeye başlıyor. Değişime açık olduğunuz sürece şans sizden yana olacaktır. Geçmişe ait, önemsemediğiniz, gözünüzden kaçırdığınız bir sürü angarya iş bir anda önünüze dökülebilir. Hayattan çok daha fazla keyif alabileceğiniz zamanlar kapıda. Hayatınızda eğlenceye çok daha fazla yer verebilirsiniz. Bu yıl bir ödül, piyango ya da eğlenceli bir tatil kazanma şansınız çok yüksek olacak. Sağlık açısından, kaslarınıza, bacaklarınıza dikkat etmenizde yarar var. Bir de alerji ile ilgili sorunlar yaşanabilir.

 

 

2015burclar3_0401

 

 

İKİZLER

Bu sene hayattan beklediğiniz iyi dileklerinizin gerçekleşmesi muhtemel. Sosyal çevrenizden bilgi, iletişim anlamında güzel destekler alabilirsiniz. Bu dönem hayatınıza size destek sağlayacak yeni kişiler katılabilir. Yeni gruplar içinde kendinizi ifade edebilirsiniz. Aile içinde kriz yönetmeyi iyi bilin, krizi siz yaratmayın. Bu yıl biraz kafanız karışabilir, yaşam hedefleriniz ve amaçlarınızı belirlemekte zorlanabilirsiniz. Kendinizden ne kadar emin olur, ne kadar ne istediğinizi bilirseniz sonuca ulaşmanız o kadar kolaylaşır. Geleceğe yönelik yeni planlar yapmak ve bu planları gerçekleştirmek adına da şanslar elde edebilirsiniz. Sağlık açısında bel ve karın bölgesine dikkat etmenizde yarar var.

 

2015burclar4_0401

 

YENGEÇ

Bu dönem çok çalışıp bir türlü kendinizi gösteremeyeceğiniz ve içten içe hırs yapıp bileneceğiniz bir dönem. Herkesten iki kat fazla çalışır, en iyi ürünleri ortaya çıkartır ama bir türlü yaranamazsınız. Hakkınızın yendiğinden şikayet eder durursunuz. Ama korkmayın geçtiğimiz ekim ayında hayatınızda neyin başlangıcını yapmış, temelini atmışsanız bununla ilgili sonuçları, gelişmeleri almaya başlayacaksınız. Ev içinde asilik göstermemeye özen göstermeniz iyi olur. Daha çok toplum önünde olmanız gereken koşullarla karşılaşabilirsiniz. Yalnız dikkatli olun, çok fazla göz önünde olacağınızdan dolayı hem iyi hem de kötü adımlarınız gözden kaçmayacaktır. Yeni şeyler öğrenmek, bilhassa yabancı dile başlamak için muhteşem bir zaman!

 

 

2015burclar5_0401

 

 

ASLAN

Sanat ile uğraşan aslanlar bu yıl oldukça özgün eserler ortaya çıkarabilir. Paylaşılan mallarla ilgili süregelen sorunlar çözüme kavuşabilir. Maddi anlamda yardıma ihtiyacı olan birilerine yardım eli uzatabilirsiniz. Kendiniz, psikolojiniz ve iç dünyanızla ilgili yeni birçok şey keşfedebilirsiniz. Fiziksel gücünüzü sağlamlaştırmak için günlük yaşantınızda değişimler yapmaya çalışmalı, sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz. Yoga, pilates, egzersizler ve yeniden oluşturulacak diyet programları sağlığınızı olumlu etkileyebilir.

 

 

2015burclar6_0401

 

BAŞAK

2015 sizin için yüzleşme ve yaratıcılık yılı olacak. Bazılarınızın bu dönemde ailenizle çok daha yakından ilgilenmesi gerekebilir. Geçmişinizi, köklerinizi daha fazla sorgulayabilir, araştırabilirsiniz. Bu yıl inanılmaz orijinal fikirlerle dolup taşan bir zihne sahip olabilirsiniz. Özgün eserler vermek için harika bir dönem. Hayata artık daha iyimser bir pencereden bakmaya başlayabilirsiniz, kazançlarınızda gözle görülür bir artışın yanı sıra, din, felsefe gibi konulara ilgi duymaya başlayabilirsiniz. Atacağınız her adımda destek bulmanız çok daha kolay olacaktır. Senenin sonuna doğru normalden daha sinirli, öfkeli, sakar, kazalara yatkın olabilirsiniz. Dikkat!

 

2015burclar7_0401

 

TERAZİ

Bu yıl gezegenler ‘doğru iletişim nasıl kurulur, geleceğim için hangi eğitimi almam daha iyi olur, yakın çevrem ile nasıl doğru iletişim kurarım, kardeşlerimle ilişkilerim nasıl olmalı’ gibi sorulara yanıt aramanıza neden olabilecektir. Bu dönem yabancı dil eğitimine başlamak, ufkunuzu genişletmek için de harikadır. 2015’te sizler için ruhsal anlamda olgunlaşma ve büyüme süreci başlamış olacak. Hayata daha huzurlu bir pencereden ve çok daha pozitif bakmaya başlayabilirsiniz. Eğer önemli bir yazılı sınav veya yazılı mülakata girecekseniz, cevap kağıdınızı üç defa kontrol etmenizde yarar var. Uzun süredir görüşmediğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelmek için fırsatlarınız olabilir. Bu yıl cildinize özen göstermenizde yarar var.

 

2015burclar8_0401

 

 

AKREP

İdeallerinize, hedeflerinize ulaşmanız için türlü fırsat ve şanslarla karşılaşmaya başlayacaksınız. Sosyal çevre ilişkilerinize karşı daha iyimser, barışçıl ve sahiplenici bir tavır içine girebilirsiniz. Grup çalışmaları içerisine girebilir, kalabalık gruplar içinde aktif bir şekilde rol alabilirsiniz. Hayatınıza yabancı uyruklu yeni kişiler girebilir, arkadaşlarınızla beraber uzak yerlere seyahatler yapabilirsiniz. 2015 beraberinde sorumluluklar getirecektir. Çok çalışılması gereken durumlar, angarya işler söz konusu olabilir.

 

 

2015burclar9_0401YAY

2015 kişisel yeteneklerinizi ışıldatabilir. Bu yıl kendinizle yarışma zamanı olacak. Hayatınızı yeniden yapılandırmaya başlıyorsunuz. Size gereksiz olan ne varsa hayatınızdan çıkarma vakti artık. Korkularınızla savaşma ve güçlü olma zamanı. Kendinizi değişimin dayanılmaz hafifliğine, yaşamın akışına sizi olgunlaştırmasına direnmeden bıraktığınız takdirde bu dönemi daha rahat atlatabilirsiniz. Hayatınıza yeni kişiler katılabilir fakat yeni tanışacağınız kişilerin iyi niyetli olup olmadığına dikkat etmenizde yarar var. Akrabalarınızla ilgili gizli kalmış bazı şeyler açığa çıkabilir, bazı duyumlar alabilirsiniz. Çok uzun süredir görüşmediklerinizle de bir araya gelebileceğiniz ortamlar olacaktır. Birçoğunuz yetenekleriniz sayesinde ünlü olma, ön plana çıkma fırsatı yakalayacaksınız.

 

2015burclar10_0401

 

 

OĞLAK

Bu yıl hayatınızdaki küçük şeyleri fazlaca büyütebilir, vesveseli bir yapıya bürünebilirsiniz. Yabancılar, yurt dışı ile ilgili konular, eğitim, hukuk, yüksek öğrenim gibi konulardan yana türlü fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yalnız kararsız kalabilir, ne yöne gideceğinizi bilemeyebilirsiniz. İç dünyanızı geliştirecek, bilinçaltı, psikoloji gibi konulara daha ciddi bir şekilde eğilebileceksiniz. Bu yıl sizin için toparlanma ve aydınlanma yılı olacaktır.

 

 

2015burclar11_0401

 

KOVA

2015’te gezegenler sosyal ilişkilerinizi bir dizi testten geçirecek ve maskeleri düşürerek gerçek arkadaşları, dostları ortaya çıkaracak. Sosyal ilişkilerinizde bir eleme dönemine girecek ve size faydası dokunabilecek sağlam kişiler hayatınıza katılacaktır. Sürpriz fırsat ve tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Fakat aşırı aceleci, fevri davranışlarınızdan dolayı sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu yıl evinizden misafir eksik olmayacak. Özellikle yılın sonuna doğru eğitim, öğrenme, zihinsel faaliyetler, kardeşler, yakın yerlere seyahatler, birinci dereceden akrabalar dikkat bekleyen konular olacaktır. Yeni bir eğitim, seminer, kurs gibi hayatınıza yeni bilgi akışı sağlayacak konulara eğilebilirsiniz.

 

 

2015burclar12_0401

 

BALIK

Bu yıl balıklar için disiplin yılı olacak. Çok çalışmanız beklenecek, üstünüze dağ gibi iş yükü binecek. Sürekli eleştirileceksiniz ama eğer yaptığınız her neyse başarılıysanız tüm çelme takmalara ve engellemeler rağmen hedefe varabileceksiniz. Yalnız bu hemen olmayacak, adeta emekleyeceksiniz. Eğitim için, kişisel gelişim için kendinize yatırım yapabilir; yabancı dil öğrenebilir ya da sanatsal bir eğitime, kursa yazılabilirsiniz. Spora veya diyete başlamayı düşünüyorsanız, doğru programda olduğunuza emin olun. Sporda sakatlanmalara karşı dikkatli olun. Günlük rutin işlerinizde zaman zaman aksilikler, gecikmeler meydana gelebilir. Daha önce kaybolan bir ev hayvanınız varsa bu yıl geri gelebilir.

 

 

Burcunuz ne olursa olsun bu saydıklarımızın olasılık olduğunu bilip olumlu durumları hayatınıza çekmeye çalışıp olası negatif durumlara da önlem alabilirsiniz. Hatta süreci bilerek ve kabul ederek yaşamak yani suyun akışını oluruna bırakmak da kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir.

2015 burçlar açısından ne söylerse söylesin siz iç sesinizi dinleyin. Hayat hepimize iyi davranacaktır. Ektiğinizi biçeceğiniz güzel bir yıl geçirmenizi dileriz…

İskelet Sistemi, İskelet Sisteminin Özellikleri ve Görevleri

İskelet sistemi nedir? Vücuttaki görevi ve özellikleri nelerdir?

mega man

Mega Man mobil cihazlara geliyor!

Herkesin severek oynadığı Mega Man, mobil cihazlardaki yerini alıyor. Peki Mega Man nedir?

Pokemon Go için yeni Pokemonlar geliyor!

Günümüzde oldukça popüler olan Pokemon Go oyunu için yeni Pokemonlar geliyor. Peki Pokemon Go nedir, nasıl oynanır?

Tiftik keçisi

Tiftik keçisi ve özellikleri

Tiftik keçisi nasıl bir hayvan türüdür? Türkiye’de tiftik keçisi yetiştiriciliği nerelerde yapılır?

ekvatoral iklim

Ekvatoral iklim ve özellikleri!

Ekvatoral iklim nedir, özellikleri nelerdir? Ekvatoral iklim nerelerde görünür?

süper mario run

Süper Mario Run geliyor!..

Süper Mario Run Iphone ve İpad kullanıcılarıyla buluşuyor!.. Peki Süper Mario nedir?

En son baktıklarımız

Gökkuşağı Dağları

Gökkuşağı Dağları nerede?

Görenlerin ilk bakışta gözlerine inanamadığı ve insana gerçek olmadığı izlenimi veren Gökkuşağı Dağları hangi ülkede?

ilginç bilgiler

Nadir bilinen ilginç bilgiler

Hayatınızda birçoğunu belki de ilk defa duyacağınız ilginç bilgileri sizin için bir araya getirdik…

hindistan cevizi

Neden hindistan cevizi yemeliyiz?

Hindistan cevizinin birçok faydası vardır. Peki faydaları nelerdir ve hindistan cevizi nasıl yenir?

Einstein’dan altın öğütler!

Albert Einstein’ın sözleri ve görüşlerinden, girişimcilik ile ilgili uygulanabilir çıkarımlar! 

ejder meyvesi

Ejder meyvesi nedir?

Ejder meyvesi ilginç yiyecekler arasında yer alıyor. Peki, bu meyvenin yararlarını biliyor musunuz?..

Çınar Ağacı ve özellikleri

Uzun ömürleri ve heybetli görünüşleri ile bilinen çınar ağaçlarının özellikleri nelerdir? Nerelerde yetişir? Kaç türü bulunur?