Alışveriş merkezlerinden okula dönüş etkinlikleri

Eylül ayı itibarı ile hız kazanan okula dönüş hazırlıklarına, İstanbul’un çeşitli merkezleirndeki alışveriş merkezleri de katkıda bulunuyor.

Optimum Outlet İstanbul, düzenlediği ‘Okula Dönüş Kampanyası ve Etkinlikleri’ ile ailelerin ve öğrencilerin okul alışverişine renk katıyor. Okul zilinin çalacağı tarihi, çocuklarla birlikte bir şenlik havasında karşılamaya hazırlanan OptimumOutlet İstanbul, 9 Eylül 2013 Pazartesi günü başlayacak olan Okula Dönüş Kampanyası çerçevesinde, 100 TL ve üzerinde alışveriş yapan ziyaretçilerine okul seti hediye edecek. Optimum’daki okula dönüş etkinlikleri bu kadarla sınırlı değil. Optimum, 14 ve 15 Eylül tarihlerinde, saat 13:00 ile 19:00 arasında sürecek, çocukların unutamayacakları çılgın bir “Okula Dönüş Partisi” de düzenleyecek. Bu partiyle Optimum, çocukların okul heyecanına ortak olmayı ve sevimli miniklerin unutamayacakları bir gün geçirmelerini sağlamayı hedefliyor.

Torium Alışveriş Merkezi, 14-22 Eylül tarihleri arasında çocukları alışveriş ve eğlencede sınır tanımayan sürprizlerle dolu ‘Okula Dönüş’ etkinliğine davet ediyor. Okul öncesi alışverişleri eğlenceli hale dönüştürecek birbirinden farklı sürprizler sunan Torium, arkeolojik kazı ve kumaş boyama etkinlikleriyle çocukları hem eğlendirecek hem de eğitecek. Okul alışverişleri aynı zamanda Nissan Juke kazanma şansı da sunacak.

Kozzy AVM, düzenlediği ‘Okula Dönüş Kampanyası ve Etkinlikleri’ ile ailelerin ve öğrencilerin okul alışverişini büyük bir eğlenceye dönüştürüyor. Okula Dönüş Kampanyası çerçevesinde, okul zilinin çalacağı tarihi, çocuklarla birlikte bir şenlik havasında karşılamaya hazırlanan Kozzy AVM, 15 Eylül 2013 Pazar gününe kadar sürecek kampanya çerçevesinde her gün, 50 TL ve üzerinde alışveriş yapan ziyaretçilerine, mini okul seti hediye edecek.

Okul alışverişini yapmak için Marmara Forum’a gelen aileler ve çocukların keyfi, en yeni teknolojileri içeren Define Avı ile ikiye katlanıyor. Üstelik 7-15 Eylül arasında Looney Tunes’un en sevilen karakterlerinden Bugs Bunny ve Tweety, hem Define Avı’nda hediye kazanmak için yarışan çocuklara eşlik edecek hem de miniklerle bol bol fotoğraf çektirecek.

Büyük küçük herkesin kahramanları; Fred Çakmaktaş, Barney Moloztaş, Bambam, Çakıl ve tüm Taş Devri ailesi ilk defa Türkiye’ye geliyor. 7-15 Eylül tarihleri arasında Cevahir Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilecek etkinliğe Cevahir AVM ziyaretçileri ücretsiz olarak katılabilecek.

Novada Ataşehir Alışveriş Merkezi, çocukların okula dönüş heyecanına renkli etkinliklerle ortak oluyor. 1- 15 Eylül tarihleri arasında Doğa Koleji, Okyanus Koleji, Tekden Eğitim Kurumları, Boğaziçi Bilim Koleji, Büyüyen Çocuk Anaokulu, Ekol Anaokulu, Sevgi Yumağı Anaokulları ve Okan Koleji işbirliği ile düzenlenecek müzik dinletileri, sihirbazlık, palyaço gösterileri, sosis balon etkinlikleri çocuklara eğlenceli ve keyifli saatler yaşatacak.

9 Eylül Pazartesi günü, Olivium Outlet Center Orta Meydan’ında, “Okula Dönüş Fuarı” başlıyor. 22 Eylül’e kadar devam edecek bu önemli fuarda, Olivium Outlet Center’ın birbirinden değerli markaları, en kaliteli ürünlerini, en uygun fiyata sergilemek için hazırlanıyor.

 
begenfbtwittakip
 

İskelet Sistemi, İskelet Sisteminin Özellikleri ve Görevleri

İskelet sistemi nedir? Vücuttaki görevi ve özellikleri nelerdir?

mega man

Mega Man mobil cihazlara geliyor!

Herkesin severek oynadığı Mega Man, mobil cihazlardaki yerini alıyor. Peki Mega Man nedir?

Pokemon Go için yeni Pokemonlar geliyor!

Günümüzde oldukça popüler olan Pokemon Go oyunu için yeni Pokemonlar geliyor. Peki Pokemon Go nedir, nasıl oynanır?

Tiftik keçisi

Tiftik keçisi ve özellikleri

Tiftik keçisi nasıl bir hayvan türüdür? Türkiye’de tiftik keçisi yetiştiriciliği nerelerde yapılır?

ekvatoral iklim

Ekvatoral iklim ve özellikleri!

Ekvatoral iklim nedir, özellikleri nelerdir? Ekvatoral iklim nerelerde görünür?

süper mario run

Süper Mario Run geliyor!..

Süper Mario Run Iphone ve İpad kullanıcılarıyla buluşuyor!.. Peki Süper Mario nedir?

En son baktıklarımız

Gökkuşağı Dağları

Gökkuşağı Dağları nerede?

Görenlerin ilk bakışta gözlerine inanamadığı ve insana gerçek olmadığı izlenimi veren Gökkuşağı Dağları hangi ülkede?

ilginç bilgiler

Nadir bilinen ilginç bilgiler

Hayatınızda birçoğunu belki de ilk defa duyacağınız ilginç bilgileri sizin için bir araya getirdik…

hindistan cevizi

Neden hindistan cevizi yemeliyiz?

Hindistan cevizinin birçok faydası vardır. Peki faydaları nelerdir ve hindistan cevizi nasıl yenir?

Einstein’dan altın öğütler!

Albert Einstein’ın sözleri ve görüşlerinden, girişimcilik ile ilgili uygulanabilir çıkarımlar! 

ejder meyvesi

Ejder meyvesi nedir?

Ejder meyvesi ilginç yiyecekler arasında yer alıyor. Peki, bu meyvenin yararlarını biliyor musunuz?..

Çınar Ağacı ve özellikleri

Uzun ömürleri ve heybetli görünüşleri ile bilinen çınar ağaçlarının özellikleri nelerdir? Nerelerde yetişir? Kaç türü bulunur?