football

Football Manager 2016 geliyor!

Merakla beklenen Football Manager 2016’nın PC ve Macintosh simülasyonu, 13 Kasım Cuma günü piyasaya çıkıyor!..

Sega Europe Ltd. ve Sports Interactive, tüm dünyadaki futbol taraftarlarına, milyonlarca dolar hasılat yapan ve uluslararası çapta ses getiren Football Manager serisinin son sürümüyle favori takımlarını zafere ulaştırabilmeleri için bir şans veriyor.

Kasım ayının ortasında piyasaya çıkacak olan Football Manager 2016, mümkün olan en geniş kitleye mükemmel futbol takımı yönetimi deneyimini sağlamak için çeşitli simülasyonlar içeriyor.

Yeni oluşturulan kadro, PC ve Macintosh için Football Manager 2016’nın yanı sıra, Football Manager Touch (hem bilgisayarlar hem de üst düzey tabletler için) ve Football Manager Mobile (tüm iOS ve Android cihazları için) sürümlerini de içeriyor.

Daha önce Football Manager Classic olarak bilinen Football Manager Touch, bu güne kadar tam simülasyonun içinde (ve Mart ayından itibaren üst düzey tabletlerde) ’hızlı oyun’ modunda kullanılabiliyordu.

Artık, ilk kez Steam üzerinden (PC ve Macintosh için) ve üst düzey tabletler için de ayrıca sunulacak. Football Manager Mobile, daha önce Football Manager Handheld olarak biliniyordu.football

Programa katılan dijital bir satıcıdan Football Manager 2016 (PC ve Macintosh için) ön satın alımı yapmış olan hayranlara ‘An Alternative Reality: the Football Manager Documentary’ belgeselini izleyebilmeleri için bir karşıdan indirme anahtarı hediye edilecek.

Oyun severler ayrıca, oyunun tam olarak oynanabilir sürümü olan ve resmi yayınlanma tarihinden yaklaşık iki hafta önce çıkarılacak olan Beta versiyonuna da erişim kazanacak. Bu Beta versiyonda başlatılan kariyerlere tam oyunda devam edilebilecek.

Programa katılan bir satıcıdan (mağaza ya da İnternet) ambalajlı bir ürün için ön sipariş vermiş olan hayranlar, Football Manager 2016’nın ‘An Alternative Reality: the Football Manager Documentary’ belgeselini de içeren sınırlı sürümünü kazanacak.

Oyun özellikleri

İki yepyeni oyun modu: Rüya takımınızı oluşturup mini bir ligde mücadele etmenize imkan veren ‘Fantasy Draft’ modunda arkadaşlarınızla kapışın ya da ‘Create-A-Club’ opsiyonunda kendiniz oluşturduğunuz özel takımınızı mevcut herhangi bir lige ekleyin.

Teknik direktör taç çizgisinde: Taç çizgisinden oyunculara talimatlar veren, kutlamalara katılan ve isteğe göre uyarlanabilen karakterinizle aksiyona her zamankinden daha yakın olun.

footballGeliştirilmiş maç günü deneyimi: 2 bini aşkın yeni animasyon, Football Manager 2016 maç motorunu bu güne kadarkilerin en iyisi yapıyor. Ayrıca duran topları planlarken daha fazla kontrole sahip olacak ve yeni önemli anlar paketi sayesinde bütün liglerle ilgili en son haberleri alabileceksiniz.

Çapraz kayıt: Football Manager Touch 2016’nın bütün versiyonları birbirleriyle ’çapraz kayıt uyumludur’. Bu sayede tablette başladığınız bir kariyeri buluta kaydedip bilgisayarınızda devam edebilirsiniz (ya da tam tersi).

Maç günü deneyimi: Football Manager Touch 2016, duran top planlaması ve rakip talimatlarını içeren ve hepsi büyük beğeni toplayan Football Manager 3D maç motoruyla canlandırılan geliştirilmiş taktik seçenekleri sunar.

Create-a-club modu: ’Create-A-Club’ seçeneğini kullanarak kendi takımınızı oyuna ekleyin. Kulübünüze isim verin, renklerinizi seçin ve kendinizi ve hatta bir arkadaşınızı bile ekleyerek kadronuzu kurun.

İskelet Sistemi, İskelet Sisteminin Özellikleri ve Görevleri

İskelet sistemi nedir? Vücuttaki görevi ve özellikleri nelerdir?

mega man

Mega Man mobil cihazlara geliyor!

Herkesin severek oynadığı Mega Man, mobil cihazlardaki yerini alıyor. Peki Mega Man nedir?

Pokemon Go için yeni Pokemonlar geliyor!

Günümüzde oldukça popüler olan Pokemon Go oyunu için yeni Pokemonlar geliyor. Peki Pokemon Go nedir, nasıl oynanır?

Tiftik keçisi

Tiftik keçisi ve özellikleri

Tiftik keçisi nasıl bir hayvan türüdür? Türkiye’de tiftik keçisi yetiştiriciliği nerelerde yapılır?

ekvatoral iklim

Ekvatoral iklim ve özellikleri!

Ekvatoral iklim nedir, özellikleri nelerdir? Ekvatoral iklim nerelerde görünür?

süper mario run

Süper Mario Run geliyor!..

Süper Mario Run Iphone ve İpad kullanıcılarıyla buluşuyor!.. Peki Süper Mario nedir?

En son baktıklarımız

Gökkuşağı Dağları

Gökkuşağı Dağları nerede?

Görenlerin ilk bakışta gözlerine inanamadığı ve insana gerçek olmadığı izlenimi veren Gökkuşağı Dağları hangi ülkede?

ilginç bilgiler

Nadir bilinen ilginç bilgiler

Hayatınızda birçoğunu belki de ilk defa duyacağınız ilginç bilgileri sizin için bir araya getirdik…

hindistan cevizi

Neden hindistan cevizi yemeliyiz?

Hindistan cevizinin birçok faydası vardır. Peki faydaları nelerdir ve hindistan cevizi nasıl yenir?

Einstein’dan altın öğütler!

Albert Einstein’ın sözleri ve görüşlerinden, girişimcilik ile ilgili uygulanabilir çıkarımlar! 

ejder meyvesi

Ejder meyvesi nedir?

Ejder meyvesi ilginç yiyecekler arasında yer alıyor. Peki, bu meyvenin yararlarını biliyor musunuz?..

Çınar Ağacı ve özellikleri

Uzun ömürleri ve heybetli görünüşleri ile bilinen çınar ağaçlarının özellikleri nelerdir? Nerelerde yetişir? Kaç türü bulunur?