mega man

Mega Man mobil cihazlara geliyor!

Herkesin severek oynadığı Mega Man, mobil cihazlardaki yerini alıyor. Peki Mega Man nedir?

Hepimizin sevdiği efsane oyunlar birer birer mobil cihazlarda yerini alırken Capcom da Mega Man’i telefonlarımıza getiriyor.

Super Mario Run’ın başarısı ile herkesin çocukluk oyunlarını mobil cihazlarda da oldukça ilgiyle karşıladığı görülüyor. Bu nedenle firmalar oyunlarını mobil cihazlara taşımaya hızla devam ediyor.

En büyük yıldızlardan biri olan Mega Man oyunları yıllar boyunca çok sayıda sistemde yayınlanmıştı, ancak mobil cihazlarda yayınlanmadı.

Capcom, gelecek sene altı orijinal Mega Man oyununu iOS ve Android’e getireceğini duyurdu.

Altı klasik NES dönemi Mega Man oyununun hepsi 6 Ocak 2017’de mobil cihazlara gelecek. Her oyun ayrı olarak satılacak ve yeni başlayanları, otomatik ateş, otomatik şarj ve ayarlanabilir oyun hızlarıyla oyuna alıştıracak.megaman-19122016-

Buna ek olarak, her oyun, uygulama formunda bir haber akışı olan Rockman Unity uygulamasıyla senkronize edilebilir olacak. Oyundaki bazı görevleri tamamladıktan sonra, oyuncular özel kilit ekran duvar kağıtları gibi aylık ödüllerin kilidini açabilecekler.

Oyuncuların dikkat etmesi gereken en önemli özellik, oyunları kolaylaştıran özelliktir. Genel olarak, Nintendo oyunları her zaman acımasızca zordu, ancak özellikle Mega Man oyunları inanılmaz derecede karmaşıktır.

Mega Man 2’nin nispeten kolay Normal modundan dolayı en popüler oyunun Mega Man 2 olduğu söylenebilir. Oyunun daha kolay oynanacak bir tercihe sahip olması daha oyunu geniş bir kitleye erişilebilir hale getirecektir.

Mega Man nedir?

Megaman NT Warrior nedir?

Megaman NT Warrior, Capcomoyun firmasının ürettiği Megaman oyunundan uyarlanan bir anime/mangadır. Orijinali Japonca yayınlanmıştır.

Anime, Lan Hikari ile onun NetNavi’si Megaman.EXE’yi konu alır. Lan Hikari ve arkadaşları Maylu Sakurai (NetNavi’si Roll), Dex Ogreon (NetNavi’si Gutsman), Yai Ayano (NetNavi’si Glide) ile Tory Froid (NetNavi’si Iceman) pekçok farklı NetSuç organizasyonlarıyla savaşır.

Lan Hikari (Japonca: Netto Hikari): Bir beşinci sınıf öğrencisidir. Yuichiro Hikari ile Haruka Hikari’nin çocukları ve Tadashi Hikari’nin torunudur. Çok iyi paten kayar ve odası hep futbol posterleri ile süslüdür. NetNavi’si Megaman.EXE’dir.

Megaman.EXE: Operatörü Lan Hikari’dir. Görünüşü küçük olmasına karşın diğer NetNavi’lerden çok daha güçlüdür. Animede daha sonra Megaman’in Lan’in ölmüş ikizi olan Hub’un veriye aktarılmış hali olduğu açıklanmıştır. Hub ile len ruhlarını birbirine aktartabilirler megaman (hub) verilerini len ise ruhununu aktarabilirmegaman-19122016--2

Mayl (u) Sakurai (Japonca: Sakurai Meiru): Lan’in sınıftan arkadaşıdır ve Roll.EXE’nin operatörüdür. Lan ile kapı komşusudur.

Roll.EXE: Operatörü Maylu Sakurai’dir. Genelde savaşmak yerine Megaman’a yardımcı olur ve ona tavsiyeler verir. Roll ile Megaman arasındaki ilişki, Maylu ve Lan’inkine paraleldir.

Dex Oyama (Japonca: Dekao Oyama): Lan’in sınıftan arkadaşıdır ve Gutsman.EXE’nin operatörüdür. Büyük cüssesi herkese kabadayı izlenimi verir ancak iyi ve yumuşak kalplidir. Dex’in Chisao adında küçük bir erkek kardeşi vardır. İngilizce anime ve mangada ismi daha sonra Dex Ogreon olarak değiştirilmiştir.

Gutsman.EXE: Operatörü Dex Oyama’dır. Megaman’inki kadar olmasa da oldukça büyük ve güçlüdür. Dex ile birlikte kendilerinin şu andaki en harika NetSavaşçıları olduklarını düşünürler.

Yai Ayanokoji (Japonca: Yaito Ayanokouji): Lan’in zengin bir sınıf arkadaşıdır. Glide’in operatörüdür. Diğer baş kahramanlardan daha genç olmasına karşın zekası sayesinde okulda bir iki sınıf atlayıp Lan ile aynı sınıfa gelmiştir. Kısadır ve geniş bir alnı vardır. Çilekli sütü ve Chaud’u çok sever.

Glide: Kendini savunmak için nadir ve güçlü çipleri kullanan bir NetNavi’dir.

İskelet Sistemi, İskelet Sisteminin Özellikleri ve Görevleri

İskelet sistemi nedir? Vücuttaki görevi ve özellikleri nelerdir?

mega man

Mega Man mobil cihazlara geliyor!

Herkesin severek oynadığı Mega Man, mobil cihazlardaki yerini alıyor. Peki Mega Man nedir? Hepimizin sevdiği efsane oyunlar birer birer mobil cihazlarda yerini alırken Capcom da Mega Man’i telefonlarımıza getiriyor. Super Mario Run’ın başarısı ile herkesin çocukluk oyunlarını mobil cihazlarda da…

Pokemon Go için yeni Pokemonlar geliyor!

Günümüzde oldukça popüler olan Pokemon Go oyunu için yeni Pokemonlar geliyor. Peki Pokemon Go nedir, nasıl oynanır?

Tiftik keçisi

Tiftik keçisi ve özellikleri

Tiftik keçisi nasıl bir hayvan türüdür? Türkiye’de tiftik keçisi yetiştiriciliği nerelerde yapılır?

ekvatoral iklim

Ekvatoral iklim ve özellikleri!

Ekvatoral iklim nedir, özellikleri nelerdir? Ekvatoral iklim nerelerde görünür?

süper mario run

Süper Mario Run geliyor!..

Süper Mario Run Iphone ve İpad kullanıcılarıyla buluşuyor!.. Peki Süper Mario nedir?

En son baktıklarımız

Gökkuşağı Dağları

Gökkuşağı Dağları nerede?

Görenlerin ilk bakışta gözlerine inanamadığı ve insana gerçek olmadığı izlenimi veren Gökkuşağı Dağları hangi ülkede?

ilginç bilgiler

Nadir bilinen ilginç bilgiler

Hayatınızda birçoğunu belki de ilk defa duyacağınız ilginç bilgileri sizin için bir araya getirdik…

hindistan cevizi

Neden hindistan cevizi yemeliyiz?

Hindistan cevizinin birçok faydası vardır. Peki faydaları nelerdir ve hindistan cevizi nasıl yenir?

Einstein’dan altın öğütler!

Albert Einstein’ın sözleri ve görüşlerinden, girişimcilik ile ilgili uygulanabilir çıkarımlar! 

ejder meyvesi

Ejder meyvesi nedir?

Ejder meyvesi ilginç yiyecekler arasında yer alıyor. Peki, bu meyvenin yararlarını biliyor musunuz?..

Çınar Ağacı ve özellikleri

Uzun ömürleri ve heybetli görünüşleri ile bilinen çınar ağaçlarının özellikleri nelerdir? Nerelerde yetişir? Kaç türü bulunur?