VoStructure ile İngilizce gramer öğrenebilirsiniz!

VoStructure sayesinde artık Voscreen’i gramer konularına göre seçilmiş videolarla oynayarak İngilizce’nizi ilerletebilirsiniz…

Voscreen, seviye seçmeye olanak veren VoStep yeniliğinden sonra şimdi de gramer (dilbilgisi) konularına göre özenle seçilmiş ve gruplara ayrılmış video sorularla İngilizce öğreten VoStructure’ı hayata geçirdi.

Çoğumuz İngilizce öğrenirken aynı zorlukla karşılaşmışızdır; dil bilgisi, yani “gramer”. “Söylenenleri anlıyorum ama şu gramer olmasa…” ya da “Okulda / kursta hep gramer işliyoruz, ne zaman konuşacağız?” ya da “Amerikalılar da gramer kurallarına uymuyorlar ne yapacaksın bu kadar gramer çalışma…” gibi çelişkilerle mücadele ettik, ediyoruz, edeceğiz.

vostructure_080215Voscreen tam da bu aşamada yine kendi yöntemleriyle bu karmaşaya çözüm sunuyor. Grameri kitaplardan kurtararak yaşamın içinden kesitler sunuyor ve onu sadece “teori” olmaktan çıkarıyor.

İşte bunu “VoStructure” ile hayata geçiriyor. VoStructure ismini de “structure” yani “yapı” anlamına gelen sözcükten yani gramer yapılarından alıyor.

Hem ülkemizde, hem de dünyada; okul, üniversite ve kurslarda, İngilizce derslerinin müfredatlarının çoğu gramer konularına göre ayrılıyor. Dersler, ödevler, sınavlar gramer konularının sırasına göre  ilerliyor. Bu aşamada VoStructure öğrencilere öğrendikleri konuları sıcağı sıcağına pekiştirme imkanı sunuyor. Öğrenciler, derslerin son 10 dakikasında o gün işlenen konunun videolarını izlediklerinde günlük konuşma dilindeki karşılıklarını örneklerle görme fırsatı buluyor. Hatta ev ödevi olarak da yine aynı dilbilgisi konusundan devam edebiliyorlar.

vostructure1_080215VoStructure, içinde o konunun geçtiği videoları bir araya getirerek Voscreen üzerinden sadece tek bir konu odaklı çalışma imkanı veriyor. Örneğin ertesi gün “Can” konusundan sınavınız var. VoStructure’ın “Can” bölümünü seçip sadece içinde bu konunun geçtiği video soruları cevaplayabilirsiniz.

Ya da bir türlü anlayamadığınız ve kafanıza tam oturmayan bir konu var. Örneğin: Türkçe dilbilgisinde tam karşılığı olmayan bir konu, “Present Perfect”. VoStructure’da bu konuyu seçerek sadece yapısında bu konuyu barındıran video soruları ard arda cevaplamaya çalışarak, öğrendiğiniz konuyu günlük hayattan alınmış cümlelerle pratik edebilirsiniz.

VoStructure hem öğrencilere hem de İngilizce öğretmenlerine büyük kolaylık sağlayacak… VoStructure’a www.voscreen.com sayfasının üstünde yer alan “new” sekmesine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İskelet Sistemi, İskelet Sisteminin Özellikleri ve Görevleri

İskelet sistemi nedir? Vücuttaki görevi ve özellikleri nelerdir?

mega man

Mega Man mobil cihazlara geliyor!

Herkesin severek oynadığı Mega Man, mobil cihazlardaki yerini alıyor. Peki Mega Man nedir?

Pokemon Go için yeni Pokemonlar geliyor!

Günümüzde oldukça popüler olan Pokemon Go oyunu için yeni Pokemonlar geliyor. Peki Pokemon Go nedir, nasıl oynanır?

Tiftik keçisi

Tiftik keçisi ve özellikleri

Tiftik keçisi nasıl bir hayvan türüdür? Türkiye’de tiftik keçisi yetiştiriciliği nerelerde yapılır?

ekvatoral iklim

Ekvatoral iklim ve özellikleri!

Ekvatoral iklim nedir, özellikleri nelerdir? Ekvatoral iklim nerelerde görünür?

süper mario run

Süper Mario Run geliyor!..

Süper Mario Run Iphone ve İpad kullanıcılarıyla buluşuyor!.. Peki Süper Mario nedir?

En son baktıklarımız

Gökkuşağı Dağları

Gökkuşağı Dağları nerede?

Görenlerin ilk bakışta gözlerine inanamadığı ve insana gerçek olmadığı izlenimi veren Gökkuşağı Dağları hangi ülkede?

ilginç bilgiler

Nadir bilinen ilginç bilgiler

Hayatınızda birçoğunu belki de ilk defa duyacağınız ilginç bilgileri sizin için bir araya getirdik…

hindistan cevizi

Neden hindistan cevizi yemeliyiz?

Hindistan cevizinin birçok faydası vardır. Peki faydaları nelerdir ve hindistan cevizi nasıl yenir?

Einstein’dan altın öğütler!

Albert Einstein’ın sözleri ve görüşlerinden, girişimcilik ile ilgili uygulanabilir çıkarımlar! 

ejder meyvesi

Ejder meyvesi nedir?

Ejder meyvesi ilginç yiyecekler arasında yer alıyor. Peki, bu meyvenin yararlarını biliyor musunuz?..

Çınar Ağacı ve özellikleri

Uzun ömürleri ve heybetli görünüşleri ile bilinen çınar ağaçlarının özellikleri nelerdir? Nerelerde yetişir? Kaç türü bulunur?